!!!! 25.3.2022 končíme na této adrese, po změně majitele domu pro nás není snesitelné na této adrese fungovat dál, stránky kvůli informaci  pro bývalé pacienty budou dál, pokud vybudujeme místo, kde bude hydrokolon možné dál dělat, zjistíte to tady, pokus se to stane, tak jen protože ten přístroj mám a druhý hydrokolon tu okolo asi už nikdo nemá,  mějte se co nejlíp a starejte se o sebe

Prosím, nejdříve volejte lékaři na 604 502 553, pokud byste měli jakékoliv zdravotní obtíže, hlavně v oblasti trávícího traktu. Objednání  na tel. 702 344 879 – sestřička objednává sama podle volna mezi službami v nemocnici.

Sliznice střeva je ohromná plocha ke vstřebávání a je v ní největší díl (80%) imunitního systému těla. Díky nezdravému životnímu stylu (málo pohybu, cukry, tuky, chem. přísady) máme porušenou látkovou výměnu vedoucí k otravám, poruchám imunity, alergiím, revmatickým a kožním onemocněním, plísňovým onemocněním, plynatosti, zácpě. Velmi vhodné jako prevence nádorů střeva – zvláště při pozitivní rodinné anamnéze, bolestem hlavy, únavě, depresím aj. Následkem očištění střeva je obecně pociťován nárůst energie a pocit zklidnění.

Přístroj umožňuje jemnou a bezbolestnou masáž střeva vleže, čistě a bez zápachu, přesně dávkovanými intervaly proudění filtrované vody s kontrolou její teploty a tlaku. Opakované proplachování rozmočí usazené kalové zátky, které nezvládne uvolnit ani vláknina, ani jednorázové klysma. Zkušenost je, že u některých pacientů se po 3/4 hodiny výplachů neuvolní téměř nic, teprve podruhé a potřetí dojde z žádoucímu efektu. Terapeut současně provádí jemnou masáž břicha. Vše trvá 40-45 minut. Doporučuje se zpočátku 3 (i více) terapií brzo za sebou, později obvykle několik za rok, podle indiv. potřeb.

Před hydrokolonem v případě obtíží budete pečlivě vyšetřeni lékařem, ev. bude doporučeno vyšetření střev gastroenterologem. Po aplikaci je vhodné užívat preparát s mikrobiální florou. Před terapií je vhodné 1 den jíst jen lehce stravitelnou a nenadýmavou potravu.