Prosím, nejdříve volejte lékaři na 604 502 553, pokud byste měli jakékoliv zdravotní obtíže, hlavně v oblasti trávícího traktu, domluvíme si nejdříve prohlídku. Objednání  na tel. 702 344 879 – sestřička objednává sama podle volna mezi službami v nemocnici.

Sliznice střeva je ohromná plocha ke vstřebávání a je v ní největší díl (80%) imunitního systému těla. Díky nezdravému životnímu stylu (málo pohybu, cukry, tuky, chem. přísady) máme porušenou látkovou výměnu vedoucí k otravám, poruchám imunity, alergiím, revmatickým a kožním onemocněním, plísňovým onemocněním, plynatosti, zácpě. Velmi vhodné jako prevence nádorů střeva – zvláště při pozitivní rodinné anamnéze, bolestem hlavy, únavě, depresím aj. Následkem očištění střeva je obecně pociťován nárůst energie a pocit zklidnění.

Přístroj umožňuje jemnou a bezbolestnou masáž střeva vleže, čistě a bez zápachu, přesně dávkovanými intervaly proudění filtrované vody s kontrolou její teploty a tlaku. Opakované proplachování rozmočí usazené kalové zátky, které nezvládne uvolnit ani vláknina, ani jednorázové klysma. Zkušenost je, že u některých pacientů se po 3/4 hodiny výplachů neuvolní téměř nic, teprve podruhé a potřetí dojde z žádoucímu efektu. Terapeut současně provádí jemnou masáž břicha. Vše trvá 40-45 minut. Doporučuje se zpočátku 3 (i více) terapií brzo za sebou, později obvykle několik za rok, podle indiv. potřeb.

Před hydrokolonem v případě obtíží budete pečlivě vyšetřeni lékařem, ev. bude doporučeno vyšetření střev gastroenterologem. Po aplikaci je vhodné užívat preparát s mikrobiální florou. Před terapií je vhodné 1 den jíst jen lehce stravitelnou a nenadýmavou potravu.